Kulüp yönetimi sporcu velileri ile buluştu

Kategori: Haberler | 0

Göreve geldiği ilk günden itibaren yoğun çalışmalarda bulunan İstanbul Yelken Kulübü yönetimi, sporcu velileri ile ilk buluşmasını 9 Ocak Pazar Günü keyifli bir kahvaltıda organizasyonu ile gerçekleştirdi. Tüm sporcu velileri ile tanışma, kaynaşma amacıyla düzenlenen buluşmada sportif başarıların gelişmesi için kulüp yönetimi ile velilerin uyum ve iş birliği içerisinde olmalarının önemi, büyük başarılar için   kısa ve uzun vadede yapılabilecekler karşılıklı olarak  paylaşıldı. 

Sporcu velileri ile ilk kez gerçekleştirilen toplantıya, Optimist, 420 ve ILCA sınıflarında yarışan tüm sporcuların velileri, İstanbul Yelken Kulübü Komodoru Ahmet Kara,  Genel Sekreter Billur Arıkan, Viskomodorlar; Gül Çelikel, Koru Sarıyaka ve yönetim Kurulu üyeleri Talat Uludağ, Cem Önenç,  Sema Suntay  katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen   kahvaltı sonrasında yapılan sohbette,   Türk Yelkenciliğinin geleceği olan sporcularımızın gelişimi ve geleceği için yönetim ve velilerin  hep birlikte çalışmasının, birlikte  ve bir arada olmasının önemi dile getirildi.  İYK Komodoru Ahmet Kara, kulübümüzün 70. Yılında, tarihimizden, geleneğimizden gelen misyon ile bütün sınıflarda yelkenciliğimizin gelişmesi, başarılarımızın artması adına tüm imkanların kullanılacağını vurguladı.

Türkiye Yelken Federasyonu’nun milli takım kampına davet ettiği sporcularımızın da açıklandığı kahvaltı organizasyonu, Kulübümüz bünyesinde Optimist takımımız ile çalışmalarına devam eden antrenörümüz Yasin Çakır’ın Türkiye Yelken Federasyonu’nun Optimist Milli Takım Kampına davet edildiği bilgisi ile daha da keyiflendi.