Kadıköy Fenerbahçe burnunda yer alan İstanbul Yelken Kulübü Tesisleri, medeniyetlerin beşiği İstanbulumuzun sembolleri Sultan Ahmet Camii, Ayasofya ve Topkapı Sarayına cepheli eşsiz panoramaya sahip, Boğaz girişinin antik suları ile kucaklaşmış konumdadır.

Geniş bir otoparka sahip tesislerimizde, yüzme havuzu, 60 yataklı sporcu kampüsü, fitness Salonu, 350 kişilik kapalı ana salon, 350 kişilik asırlık ağaçlar altında bahçe, 400 kişilik yazlık panoramik teras, yarış yönetim mahalli ve ön güverte terası ile kapalı ve açık tekne parkımız yer almaktadır.

Bahçe ve terasımız yaz aylarında hizmet vermektedir. Yıl boyunca haftada yedi gün açık olan tesisimizde bir adet “a la carte restaurant” ile sahilde akşamları hizmet veren bir adet “balık restaurant” mevcuttur.

Üyelerimiz ve Misafirlerini ağırladığımız tesislerimizde, gelen istek doğrultusunda, toplantılar, özel gün ve geceler ile kermesler düzenlenmektedir. Bu amaçla tesislerimizde yer alan Ana Salon, Panoramik Teras, Havuzbaşı, tarihi dokusuyla Kunt Salonu ve sakin Arsal Salonunda özenli hizmet verilmektedir.

Restaurant’ımızda her gün özenle hazırlanmış spesiyal mönüler üyelerimiz ve misafirlerinin hizmetine sunulmaktadır.

İstanbul Yelken Kulübü Camiası olarak sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haftalık Spesyal Menüsü

Havuz Ücretleri

Otopark Ücretleri